Doping Arama
İlan Ver
360 Servisler Üyelik

Hakkımızda

2023 yılında Türkiye'nin Arazi Platformu olarak hayata geçtik…

Artık sadece arazi ilanlarını görüntüleyebileceğiniz muhteşem bir alt yapıya sahip bu platform sayesinde hayalini kurduğunuz araziye ulaşmak daha kolay olacak.

Bu platformda ihtiyacınıza göre filtreler kullanarak istediğiniz yerde arazi bulabileceksiniz. Tercih ettiğiniz şehri, bölgeyi, ada büyüklüğünü ve hatta arazinin eğimini bile belirleyebileceksiniz. İstediğiniz bölgeyi seçin ve karşınıza çıkan geniş bir listeyle karşılaşın. İlanların yanında detaylı açıklamalar, güncel fotoğraflar ve hatta bölgenin videoları dahi bulunacak.
İnşa edilmeye hazır araziler, gelecekte değer kazanabilecek bölgelerdeki parseller ve daha fazlası Türkiye'nin Arazi Platformu'nda sizi bekliyor.
Platformda iletişim kurabileceğiniz satıcılar da yer alacak. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz olduğunda satıcılarla kolaylıkla iletişime geçebilecek ve merak ettiğiniz her konuda daha fazla bilgi alabileceksiniz. Ayrıca kullanıcıların yorumlarını da görüntüleyebileceksiniz. Diğer kullanıcıların deneyimlerini okuyarak ilanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. 
Böylece daha bilinçli bir karar verme süreci yaşayabileceksiniz.

2023 yılında, Türkiye'nin Arazi Platformu biarazi.com ile arazi satın alma veya kiralama süreci daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli hale gelecek.  Eğer siz de hayallerinizdeki toprağı bulma yolculuğuna adım atmak isterseniz, hemen sitemize giriş yapın ve keşfetmeye başlayın!

Hakkımızda

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol 05322877889

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!